• Phone: +370 686 92794
  E-mail: sofort@takas.lt

 • Certified CLEANING EQUIPMENT

  Mūsų  gaminami Sertifikuoti valymo įrenginiai tenkina  Europos Sąjungos Direktyvos Nr. 89/106EEC reikalavimus ir atitinka Europos Sąjungos  standarto 12566-3 nurodytas charakteristikas ir sąlygas ir ženklinami CE ženklu.

  Atlikus sertifikuotųvalymo įrenginių bandymus buvo patvirtinta:

  Parametras Mato vienetas Nustatyta vertė Bandymo protokolonumeris
  BDS5 % 96,6 1397-CPD-048/B
  ChDS % 89,2 1397-CPD-048/B
  SS % 94,4 1397-CPD-048/B
  Nelaidumas vandeniui - sandarus 1397-CPD-045/A.2
  Medžiaga - Stiklapluoštas (GRP)

  Sertifikuoti valymo įrenginiai  skirti individualiems namams, kurie neturi galimybės prisijungti prie centralizuotos kanalizacijosIšvalytas buitines nuotekas iš biologinių valymo įrenginių galima išleisti į paviršinius vandens telkinius.Išvalytas vanduo skaidrus ir bekvapis.

  Sertifikuoti valymo įrenginiai užtikrina biologinį nuotekų apvalymą pagal BDS5 vidutinė metinė 25 mg/l, o maksimali momentinė 35 mg/l.

  Buitinių nuotekų valymo įrenginį (1 pav.) sudaro trys technologinės dalys, esančių vienoje talpoje ir įrengimai:

  sertifikuoti nuotėkų valymo įrenginiai

  NUOTEKŲ VALYMO  ĮRENGINIO PRANAŠUMAI:

  Esant įrenginio gedimams ne dėl užsakovo kaltės, už juos atsako projektuotojas. Platesnę informaciją galima gauti kreipiantis į mus. Nuotėkų kaupimui skirtos nuotėkų talpos

  Jeigu nusprendėte montuoti nuotekų  kaupimo talpą, galite rinktis skirtingo dydžio talpas, kurių dydį patariame rinktis atsižvelgiant į gyventojų skaičių ir individualius poreikius – suvartojamą vandes kiekį.

  Nepamirškite, kad susikaupusias nuotekas reikės išvežti į utilizavimo įmones – kaip dažnai tai reikės daryti, priklausys nuo Jūsų pasirinktos talpos dydžio.

  Nuotekų talpos yra sandarios, nes tai privaloma, kad nuotekos nesigertų į gruntą. Talpos užkasamos į žemę, o paviršiuje  lieka tik aptarnavimo liukas, uždaromas dangčiu su užraktu.

  Nuotekų talpos gaminamos iš ilgaamžės medžiagos-stiklapluošto, todėl gaminiui suteikiama 10 metų garantija.


  Go back »
 • Ask

 • Map

   
 • Solution: eLviz
  © II ,,Autostiklaplastis’’ All rights reserved